Menu

Mikser Kenwood- co warto o nim wiedzieć?

22 stycznia 2018 - Urządzenia
Mikser Kenwood- co warto o nim wiedzieć?

Podobnie jak kilka lat temu ludzie nie wyobrażali sobie życia bez kuchenki opalanej węglem, tak w dzisiejszych czasach nasza kuchnia nie może istnieć bez urządzeń takich jak miksery planetarne Kenwood.

W czym tkwi klucz do sukcesu mikserów Kenwood?

Miksery planetarne to jedna z nowości, która pojawiła się niedawno na polskim rynku. Cechą wyróżniającą je spośród wcześniej znanych mikserów jest duża misa, a także różne rodzaje mieszadeł. Planetarny (wokół osi) ruch mieszadeł umożliwia wymieszanie składników na gładką masę bez żadnych problemów. Otrzymywany zaczyn na ciasto, czy pasta do smarowania kanapek nie zawierają grudek i charakteryzują się niespotykaną dotąd aksamitnością.

Na niewątpliwą uwagę zasługuje również ponadczasowy design. Stal jako materiał o uniwersalnym kolorze wpasuje się do każdej kuchni bez względu na jej wystrój.

Gdzie, jak i kiedy?

Miksery Kenwood pomimo swojej krótkiej kariery, znaleźć można aktualnie w wielu sklepach gospodarstwa domowego. Ponadto istnieje możliwość zakupienia ich w sklepach internetowych, a także wyspecjalizowanych supermarketach.

Cena złożonego zestawu nie przekracza zazwyczaj 2000 złotych. W kwocie tej otrzymujemy urządzenie wielofunkcyjne, które pomoże nie tylko zagnieść ciasto, ale również zmielić mięso, czy zblendować owoce na smaczny koktajl.