Menu

Zaczaruj gości wyglądem swojej zastawy

15 października 2017 - Zastawa

talerze arcorocZastawa stołowa i sztućce to nieodłączny element każdego biesiadowania. Bez względu na charakter przyjęcia powinny być one estetyczne i efektownie ułożone. Dodatkowe dekoracje w postaci fantazyjne zwiniętych serwetek, czy innych mini- gadżetów sprawią, że współbiesiadnicy nie zapomną przyjęcia na długo.

UNIWERSALNE KOMPLETY SZTUĆCÓW

Sztućce to element, który podczas kolejnych posiłków nie zostaje zmieniany na inny model. Posiadanie jednego wytrzymałego zestawu sztućców zapewni niezapomniane przeżywanie uroczystości przez wiele dekad.

Sztućce Domotti to przykład wysokiej jakości w odpowiedniej cenie. Wykonane z trwałego materiału widelce, łyżki, a także noże i łyżeczki deserowe to ozdoba każdego spotkania. Ich wypolerowana powierzchnia dodaje blasku, który nadaje jubileuszowi odświętnego charakteru.

CZYM CHATA BOGATA

Talerze, miseczki, czy inne naczynia potrzebne do podawania i konsumowania posiłków to nie mniej ważny element wyposażenia każdej kuchni.

Posiadające uniwersalny charakter talerze Arcoroc sprawią, że nawet codzienna celebracja jedzenia stanie się wyjątkowa. Estetyczne wykończenie produktów tej marki zapewnia niezapomniane wrażenia zarówno kulinarne, jak i wzrokowe.

Mnogość oferowanych w serii sztuk zastawy sprawia, że jej kompletowanie może stać się wyzwaniem, które zajmie kilka lat i będzie przynosiło w tym czasie okruchy szczęścia podczas zakupów kolejnego brakującego elementu.

www: Sklep Technica