Menu

Kilka gadżetów, które zachwycą każdego fana piwnego trunku

14 października 2017 - Urządzenia

otwieracze do butelekPiwo, nazywane przez wielu złocistym trunkiem, posiada bardzo wielu fanów rozsianych po całym świecie. Odgłos kapsla odpadającego z szyjki butelki, jest dla nich niczym najlepsza muzyka.

Kompanie piwowarskie pragnąc uhonorować swoich największych smakoszy, od czasu do czasu wypuszczają nową linię smakową napoju bogów. Uraczyć czymś wyjątkowym piwosza możemy również my sami. Najnowszy trunek oraz kilka związanych z nim gadżetów wywołają uśmiech na twarzy każdego fana.

Otwieracze do butelek to najpopularniejszy gadżet związany z kulturą picia piwa. Podcza corocznych Oktoberfestów to on cieszy się największym zainteresowaniem. Szeroki wybór sprawia, że kupionego przez nas otwieracza smakosz najprawdopodobniej nie posiada. Przedstawiający butelkę ulubionego piwa, czy zawierający zabawną sentencję otwieracz zdecydowanie wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Świetnym dopełnieniem prezentu będą również podkładki pod kufle. Te niepozorne elementy można nabyć również w formie spersonalizowanej, co daje duże graficzne pole do popisu . Ich kształt i materiał, z którego zostaną wykonane także zależy jedynie od naszej fantazji.

Tak stworzony zestaw „małego piwosza” to idealny sposób na umilenie nie tylko urodzin, ale również mniej ważnych uroczystości.