Menu

Magia wspólnych posiłków…

11 października 2017 - Zastawa

porcelana ambitionOstatnio dużo mówi się o tym, że każda rodzina powinna przynajmniej jeden posiłek spożywać wspólnie. Obserwacje psychologów udowodniły, że niezwykle pozytywnie wpływa to na relacje pomiędzy jej członkami. Jeżeli w Twojej rodzinie nie ma zwyczaju wspólnego spożywania posiłków, zastanów się co się do tego przyczynia. Można zauważyć, że do najczęstszych powodów należą:

-inne godziny pracy/szkoły członków rodziny
-przyzwyczajenia i nawyki wyniesione z domu rodzinnego
-brak odpowiednich warunków lub wyposażenia
-brak pomysłu i motywacji aby zacząć

Jeśli się zastanawiasz jak to zmienić zapraszam do lektury!

Jak zacząć?

Najważniejsze to przekonać wszystkich członków rodziny do tego, aby spotkali się przy jednym stole. Oprócz dochodzących z kuchni zapachów świeżo przygotowywanego obiadu, przyda się dodatkowa zachęta wizualna. Na dobry początek przygotuj wszystko co będzie Ci potrzebne do zaaranżowania stołu. Jeżeli jeszcze nie masz dobrej zastawy w swojej kolekcji, dobrym pomysłem będzie zastawa stołowa ambition. Nie tylko znajdziesz bogatą ofertę wzorów, ale możesz być przekonany o trwałości produktów tej marki.
Możesz być pewien, że porcelana ambition będzie prezentować się doskonale podczas rodzinnego obiadu, co dodatkowo zachęci resztę Twojej rodziny do regularnego zasiadania przy wspólnym stole. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w piękny obrus o żywych kolorach i odpowiadające mu kolorystycznie serwetki, a na środku postawić wazon pełen świeżych kwiatów.

Pamiętaj!

Zanim zdecydujesz się na zakup obrusów, zaopatrz się najpierw w zastawę. Dzięki temu unikniesz późniejszych problemów związanych z niezgodnością barw. Talerze ambition występują w wielu wariantach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Kiedy już się zdecydujesz na któryś z wariantów zastawy stołowej ambition, zrób zdjęcie smartfonem, aby podczas zakupu dodatków, móc z łatwością sprawdzić czy upatrzony obrus, serwetka czy świeczka pasuje do naszego serwisu pod względem kolorystycznym.
Piękny stół i pyszne, pachnące jedzenie sprawią, że Twoja rodzina zapomni na zawsze o posiłkach w samotności, a Wy będziecie umacniać więzi i i cieszyć się swoim towarzystwem.